Про нас

Наш завод - найбільше підприємство будівельної промисловості в західній Україні, яке на рівних конкурує з аналогічними, ведучими підприємствами країни. Ми виготовляємо піноблоки, товарні бетони всіх марок, будівельні розчини, залізобетонні конструкції, вироби з арматурної сталі і ще багато інших різних виробів з бетону та залізобетону. Всього 26 видів продукції 130 найменувань. Виробництво контролюється системою менеджменту якості згідно Українського законодавства.

Ми з великою увагою і повагою відносимося до наших партнерів і замовників незалежно від того, велика це будівельна компанія, приватна фірма або ж людина що вирішила зробити доріжку на присадибній ділянці.

Головна мета діяльності заводу - це повне задоволення споживчого попиту на будівельну продукцію при постійній підтримці ії якості, оптимальної ціни і конкурентноздатності на українському ринку. Для досягнення цієї мети завод виготовляє усю продукцію по кращих світових технологіях, чим забезпечує ії надійність та довговічність.
Представник підприємства не присутній зараз на сайті
Нема на сайті

Завод залізобетонних виробів. Контактна інформація

Назва: Завод залізобетонних виробів
Місто: Рівне
Адрес: вул. Київська 92

Завод залізобетонних виробів на карті

Написати повідомлення для Завод залізобетонних виробів
 
Не знайшли що шукали? Напишіть пошукове замовлення
Надіслати сайт на email    Друкувати сторінку   Додати сайт до закладок
 
Altax Woskowy – lakierobejca elewacyjna Альтаксин лакобейц восковий  Лак для фасадів Altaxin Q 2,5л Altax Woskowy – lakierobejca elewacyjna Альтаксин лакобейц восковий Лак для фасадів Altaxin Q 2,5л, Рівне
650 грн.
Altax Woskowy Альтакс Восковий
Драбина алюмінієва VHR НK 3х10 Драбина алюмінієва VHR НK 3х10, Рівне
1759.2 грн.

Фарба акрилова Фарба акрилова, Рівне
Фарба акрилова

 
РівнеМаркет | Дошка оголошень
© 2011 РівнеМаркет. Усі права застережено.